Інформаційний центр "ВАШ МАЙСТЕР"
Четвер, 15-Лис-2018, 15.17
» РОЗДІЛИ
» НОВИНИ

Головна » Статті » Наші пропозиції

Ремонтні роботи
Великих витрат вимагають оздоблювальні роботи, вони становлять 30-35% від загальних трудових витрат на будмайданчику, причому навколо 30% таких витрат припадають тільки на здійснення малярних робіт. 

Трудові витрати при здійсненні послямонтажних малярських робіт знижуються в залежності від рівня їх механізації, індустріалізації та організації 
     
Наявність виробничої бази для централізованого виробництва таких напівфабрикатів як сухі растворние суміші, шпаклівки, грунтовки, пасти, емульсії, колерние водні та неводние склади; комплектної поставки напівфабрикатів і матеріалів по лімітно-комплектувальні картками на кожну будівлю; організації виробництва опоряджувальних робіт, в тому числі малярних, за поточно-циклічно методу; використання при виробництві малярських робіт передової техніки та технології виконання з застосуванням найбільш ефективних машин, інструментів і пристроїв, а також нових матеріалів, що роблять величезний вплив на строки виконання і якість робіт. 
   
Приблизно вдвічі знижується трудомісткість забарвлення при застосуванні електрокраскопультов замість ручних Краскопульт. 
     
Намазочное пристосування дозволяє чітко організувати процес наклейки шпалер на поверхні. При обклеювання поверхонь шпалерами середньої якості їх централізовано обрізають, раскраівают або перфоріруют по довжині, комплектують на кімнату, квартиру, будинок і в контейнерах поставляють на будівельний майданчик. 
     
Застосовують також миючі шпалери на паперовій та тканинної засадах з міцним і красивим особових шаром, виконаним з полімерних матеріалів. 
     
Навчальні заклади професійно-технічної освіти постійно поповнюють бага томільйонну армію будівельників, одночасно значне число робочих навчається і підвищує свою кваліфікацію безпосередньо на будівництві. 

Велика трудомісткість оздоблювальних робіт в основному викликається наступними причинами: 

великою кількістю мокрих процесів на ремонтних роботах, зокрема при обробці стін і стель, столярних виробів; слабкою механізацією мокрих процесів і невисоким коефіцієнтом використання наявних засобів механізації на об'єктах ремонту; випуском готових столярних, бетонних, залізобетонних та інших виробів виробничими і ремонтно-будівельними підприємствами без надійної поверхневої обробки їх; недостатньою забезпеченістю отделочніков засобами малої механізації: обладнанням, належним інвентарем, різними пристроями. 

За своїм призначенням для оздоблювальних робіт при капітальному ремонті будинків рекомендують засоби малої механізації, поділяються на три основні групи: 

Машини для штукатурних робіт, включаючи растворонасоси і штукатурної-затирочні машини. 

Категорія: Наші пропозиції | Додав: Elektryk7375 (21-Сер-2009)
Переглядів: 1065 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
25-Сер-2016 Спам
1. Pasha PPK (Fury)
После проведения ремонтных работ наверняка возникнет вопрос о покупке новой мебели. И тут мы можем вам помочь. Дорогая детская мебель на заказ. Изготовим как целые комплекты, так и отдельные предметы интерьера.  http://millwood.in.ua/detskaja

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
» СТАТИСТИКА
» Реклама

 

Webmaister "Lviv-info" © 2018