Інформаційний центр "ВАШ МАЙСТЕР"
Вівторок, 16-Жов-2018, 04.29
» РОЗДІЛИ
» НОВИНИ

Головна » Статті » Наші пропозиції

ПОРАДИ ДИЗАЙНЕРА

Кожна людина, незалежно від своєї спеціальності і роду діяльності, рано чи пізно стикається з питаннями облаштування свого житла, створенням інтер'єру.


СВІТЛИНИ ДИЗАЙНУ 


На відміну від професіоналів, любитель ухвалює рішення на основі власної інтуїції, по натхненню, а дійсно правильне рішення дуже часто з'являється після багатократних проб і помилок, починань і експериментів.


Багато людей, занурюючись в область оформлення квартири, створення дизайну, людина відразу ж стикається з масою питань: Як правильно визначити які предмети інтер'єру необхідні? Скільки цих предметів дійсно потрібно для оптимального впорядкування квартири? Як і де їх розмістити, щоб вони максимально ефективно виконували своє призначення? Де краще їсти, пити, спати, відпочивати і т.д.? Як зробити житло таким, щоб воно подобалося нам і людям, що живуть з нами?

Нижчеприведені нескладні правила - основа, про яку не можна забувати при дизайні квартири.

Житло повинне бути максимальне функціональним
Головний сенс правила полягає в тому, щоб не посилити недолік особистого «замкнутого простору» і не звести до мінімуму позитивний чинник його «достатку», перетворивши своє житло на виставку досягнень меблевої промисловості і побутової техніки.

Це означає, що воно перш за все повинне бути функціональне і по можливості більш повно відповідати фізіологічним і духовним потребам людини, тобто все в ньому повинно бути доцільно. Відповідно, формувати свою житлову «оболонку» слід так, щоб в ній було зручно робити все, для чого ви її призначаєте.

Призначення житла визначається на основі вимог людини, які повинні бути пов'язані з характером, звичками, фізіологічними і духовними особливостями.

Функції, про які потрібно задуматися окремо:
сон;
їжа;
гігієнічні процедури;
прибирання і зміст приміщень;
приготування їжі;
відпочинок;
подружні обов'язки;
виховання і догляд за дітьми;
догляд за старими і хворими;
виконання учбових занять, професійної роботи або занять по захопленнях;
зберігання предметів;
спілкування і отримання інформації.

Естетика житла не повинна домінувати над його функціональністю

Іншими словами, житло повинне бути перш за все максимально функціональним, а потім вже - красивим. Красиве, але незручне, непрактичне і нераціональне, не повинно бути у вашому будинку.


Категорія: Наші пропозиції | Додав: Elektryk7375 (19-Лют-2010) | Автор: Ігор E W
Переглядів: 2270 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
» СТАТИСТИКА
» Реклама

 

Webmaister "Lviv-info" © 2018